GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar (dds) 4925014
nr 492 5014
Tallrikar (dds)
6 st, Erik Höglund (1932-1998), Boda Glasbruk 1950-tal, blått glas, diameter ca 20 cm, signerad H 958 / 175
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 29 oktober 2007
kl 17:30:50
450 kr
500 kr
700 kr
1.100 kr